ZAMÓW +48 730 700 616ZADZWOŃ

Lód kruszony

KRUSZONY LÓD HOSHIZAKI

Dostarczamy kruszony lód w przezroczystych workach o wadze 10 kg. Nasz lód kruszony idealnie sprawdzi się do przygotowywania drinków i napojów chłodzących. Bez względu na zamówienie, oferujemy dostawę własnym transportem na dowolną imprezę - zarówno lód w kostkach, jak i lód kruszony.

Dodatkowo, na życzenie klienta, dostarczamy lód kruszony wraz z możliwością wypożyczenia specjalnych pojemników termoizolacyjnych, znanych jako Ice Boxy. Odkryj nowy wymiar schładzania napojów z naszym kruszonym lodem, dostosowanym do Twoich potrzeb!

Zadzwoń i zamów!

+48 730 700 616
lód kruszony
10 KG
34 zł
Uwaga - minimalne zamówienie to 3 worki po 10kg kruszonego lodu.

Nasze usługi kierujemy do zróżnicowanych placówek gastronomicznych, naukowych i szeroko pojętej branży HoReCa. Gwarantujemy dostarczenie kruszonego lodu w ciągu zaledwie 60 minut od złożenia zamówienia telefonicznego, a w sezonie letnim maksymalnie w 90 minut. Warto wziąć pod uwagę możliwe utrudnienia komunikacyjne w Warszawie.

Nasz kuszony lód dostarczamy na obszarze Warszawy i okolic w specjalnych pojemnikach termoizolacyjnych, aby zachować ich świeżość na dłużej. Oferujemy również opcję wypożyczenia tych pojemników, dostarczając nie tylko wyjątkową jakość kruszonego lodu, ale również praktyczne rozwiązania dla naszych klientów.

Dlaczego warto zamówić lód kruszony Ice Wars?

Dostarczymy lód kruszony do Twojego lokalu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, zapewniając najbardziej efektywną dostawę w Warszawie. Nasze specjalne iceboxy gwarantują transport i dostawę kruszonego lodu przy zachowaniu najwyższej jakości produktów spożywczych, utrzymując odpowiednią temperaturę dla naszego lodu w kostkach.

Nasze opakowania zawierają 10 kg idealnie schłodzonych kruszonych kostek lodu. Nasz lód kruszony charakteryzuje się krystaliczną przejrzystością, stanowiąc nieodłączny element do schładzania i urozmaicania każdego podawanego drinka.

Kruszony lód  to niezbędny dodatek do każdego napoju. W szczególności podczas intensywnych imprez i gorących dni nikt nie chce spożywać ciepłych drinków – nasz lód z pewnością wprowadzi odpowiednią świeżość do każdej okazji.

Zadzwoń i zamów!

+48 730 700 616

Zobacz także: suchy lód, lód w kostkach

© 2023 ICEWARS.PL
Projekt i wdrożenie FISITE.PL
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram