ZAMÓW +48 730 700 616ZADZWOŃ

Suchy lód

SUCHY LÓD WARSZAWA

Dostarczamy suchy lód na terenie Warszawy i okolicy. Bez względu na zamówienie, oferujemy dostawę własnym transportem - zarówno lód w kostkach, jak i lód kruszony.

Dodatkowo, na życzenie klienta, dostarczamy suchy lód wraz z możliwością wypożyczenia specjalnych pojemników termoizolacyjnych, znanych jako Ice Boxy. 

Zadzwoń i zamów!

+48 730 700 616
lód kruszony

Nasze usługi kierujemy do zróżnicowanych placówek gastronomicznych, naukowych i szeroko pojętej branży HoReCa i nie tylko. Gwarantujemy dostarczenie suchego lodu w ciągu zaledwie 60 minut od złożenia zamówienia telefonicznego, a w sezonie letnim maksymalnie w 90 minut. Warto wziąć pod uwagę możliwe utrudnienia komunikacyjne w Warszawie.

Nasz suchy lód dostarczamy na obszarze Warszawy i okolic w specjalnych pojemnikach termoizolacyjnych, aby zachować jego skuteczność chłodzącą na dłużej. Oferujemy również opcję wypożyczenia tych pojemników, dostarczając nie tylko wyjątkową jakość suchego lodu, ale również praktyczne rozwiązania dla naszych klientów.

Dlaczego warto zamówić suchy lód w Ice Wars?

Dostarczymy suchy lód do Twojego lokalu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, zapewniając najbardziej efektywną dostawę w Warszawie. Nasze specjalne kontenery gwarantują transport i dostawę suchego lodu przy zachowaniu najwyższej jakości i efektywności chłodzenia, utrzymując optymalną temperaturę sublimacji.

Nasz suchy lód charakteryzuje się wyjątkową zdolnością do natychmiastowego chłodzenia, stanowiąc nieodłączny element do schładzania i utrzymywania niskiej temperatury w różnych zastosowaniach.

Suchy lód to niezbędny element do szybkiego i efektywnego chłodzenia. Suchy lód, ze względu na swoją zdolność do szybkiego chłodzenia i sublimacji bez pozostawiania wilgoci, jest szeroko stosowany w różnych dziedzinach. W przemyśle spożywczym służy do zachowania świeżości i transportu produktów wymagających niskich temperatur, takich jak lody czy świeże mięso. W medycynie suchy lód wykorzystywany jest do przechowywania i transportu próbek biologicznych oraz szczepionek, które muszą być utrzymywane w niskiej temperaturze. Ponadto, ze względu na efekt mgły powstającej podczas sublimacji, suchy lód jest popularnym elementem w teatrach, na koncertach i innych wydarzeniach scenicznym, dodając spektakularnego wizualnego efektu.

Zadzwoń i zamów!

+48 730 700 616
© 2023 ICEWARS.PL
Projekt i wdrożenie FISITE.PL
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram