ZAMÓW +48 730 700 616ZADZWOŃ

Współpraca

Do każdej współpracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i uśmiechem na ustach.

Oprócz kostek lodu, lodu kruszonego, sześcianów lodowych czy suchego lodu, możemy wypożyczyć do Twojego lokalu zamrażarkę na czas korzystania z naszych usług dostawy lodu. Za taki wynajem nie pobieramy opłaty. Decydując się na współpracę z nami obejmujemy Cię opieką lodową i często nasi kierowcy są jeszcze przed telefonem do nas, żeby doładować zamrażarki lodem.

Jeśli jest potrzeba, żeby nasze kostki lodu nie roztapiały się poza zamrażarką, dysponujemy pojemnikami termoizolacyjnymi, w których lód wytrzyma kilkanaście godzin. W kryzysowych sytuacjach, które potrzebują transportu czegokolwiek również zawsze staramy się pomóc, bo wiemy, że takich sytuacji w gastronomii trochę się pojawia. Usługi dostawy lodu w Warszawie wykonujemy codziennie, ale chętnie podejmujemy się wyzwań w całym kraju. Zapewniamy wtedy ustaloną ilość lodu wraz z samochodem mroźnią na cały czas trwania eventu.

Zadzwoń +48 730 700 616Formularz kontaktowy
© 2023 ICEWARS.PL
Projekt i wdrożenie FISITE.PL
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram