ZAMÓW +48 730 700 616ZADZWOŃ

Lód w kostkach 10 kg

LÓD HOSHIZAKI w kostkach - 10 kg

Produkujemy oraz dostarczamy kostki lodu w opakowaniach o wadze 10 kg, oferując bezpłatną dostawę dla klubów, restauracji, imprez okolicznościowych oraz eventów. Nasze kostki lodu są dostępne dla klubów, restauracji i wszędzie tam, gdzie są potrzebne.

Nasze kostki lodu cechuje krystaliczna przezroczystość, a ich produkcja opiera się na wielokrotnie filtrowanej wodzie. Dodatkowo, nasz lód przechodzi proces filtracji za pomocą odwróconej osmozy, co gwarantuje, że spełnia on najwyższe standardy jakości.

Kostki lodu ICE WARS wyróżniają się tym, że nie rozwadniają drinków, co odróżnia je od innych rodzajów lodu. Zanim trafiają do klienta, nasze kostki lodu przechodzą proces leżakowania w chłodniach utrzymywanych przy bardzo niskiej temperaturze, gdzie są domrażane.

Zadzwoń i zamów!

+48 730 700 616
lód w kostkach 10 kg
10 KG
34 zł
Uwaga - minimalne zamówienie to 3 worki po 10kg kostek lodu.

Nasi odbiorcy to różnorodne placówki gastronomiczne, naukowe oraz cała branża HoReCa. Dostarczamy kostki lodu w czasie do 60 minut od złożenia zamówienia telefonicznego i do 90 minut w sezonie letnim. Pod uwagę należy wziąć ewentualne utrudnienia komunikacyjne w Warszawie.

Dostarczamy kostki lodu na terenie Warszawy i okolicy w specjalnych pojemnikach termoizolacyjnych, aby zachować ich jakość przez dłuższy czas. Jest możliwość wypożyczenia takich pojemników.

Dlaczego warto zamówić kostki lodu Ice Wars?

Dostarczymy lód do Twojego lokalu całodobowo 7 dni w tygodniu, oferując najbardziej efektywną dostawę w Warszawie. Transport i dostawa lodu odbywają się przy użyciu specjalnych iceboxów zapewniającą jakość przewożonych produktów spożywczych. Dzięki temu nasz lód w kostkach utrzymuje odpowiednią temperaturę.

Nasze opakowania zawierają 10 kg doskonale schłodzonych kostek lodu o idealnym kształcie. Nasz lód to doskonale przezroczyste i krystaliczne kostki, stanowiące niezbędny element do schładzania i ulepszania każdego podawanego drinka.

Lód w kostkach to obowiązkowe wypełnienie każdego drinka. Nikt nie chce spożywać ciepłych drinków, zwłaszcza podczas szalonych imprez i upalnych dni.

Zadzwoń i zamów!

+48 730 700 616

Zobacz także: lód kruszony, suchy lód

© 2023 ICEWARS.PL
Projekt i wdrożenie FISITE.PL
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram